Naprawy Projektorów, Artykuły, FAQ.

Jak prawidłowo zabezpieczyć projektor na czas transportu.

     Sposób zabezpieczenia sprzętu na czas transportu może wydawać się oczywisty, nie mniej jednak z uwagi na częste pytania dotycz±ce tego tematu przedstawiamy krótki instruktaż.

     Najlepszym sposobem zabezpieczenia projektora w czasie transportu jest włożenie go do oryginalnej torby, służ±cej do przenoszenia projektora oraz umieszczenie w oryginalnym opakowaniu wraz z piankowymi zabezpieczeniami. Innym sposobem jest umieszczenie projektora w piankowej folii (zabezpieczaj±c± przed wilgoci±), zabezpieczenie styropianem lub foli± b±belkow± i umieszczenie w kartonie tak aby żadn± z krawędzi bezpo¶rednio nie dotykał ¶ciany kartonu. W opakowaniu nie może być luzu, który może doprowadzić do zmiażdzenia go.

     Poniżej znajduj± się zdjęcia z prawidłowo zapakowanym projektorem. Karton nie musi być oryginalny, ważne żeby był na tyle duży, aby projektor bezpo¶rednio się z nim nie stykał.

Projektor w kartonie       Otwarty karton
Projektor w piance       Projektor w folii

     Na koniec kilka przykładów (autentycznych) jak NIE powinno się przesyłać projektora. Ostatni szczególnie wywołał u¶miech na naszej twarzy. Nadawcy tym razem mieli szczę¶cie, projektory dotarły bez usterek mechanicznych.

¬le zapakowany projektor 1       ¬le zapakowany projektor 2
¬le zapakowany projektor 3       ¬le zapakowany projektor 4
¬le zapakowany projektor 5
09-10-2013 powrót