Serwis Projektorów Benq

Serwis Projektorów Benq.

Serwis Benq, Naprawa Benq - konserwacja projektora, wymiana lampy, naprawa zasilaczy, płyt głównych, wymiana podzespołów, wymiana color wheel, naprawa toru optyki.

Nasi wyspecjalizowani technicy korzystając z bogatego doświadczenia (poczynając od telewizorów CRT, przez telewizory projekcyjne, po telewizory LCD oraz projektory) przeprowadzą bezpłatną diagnozę oraz będą do Państwa dyspozycji na czas naprawy, jak i po niej.

Projektor do serwisu można dostarczyć osobiście, jak również przesłać kurierem. Koszt kuriera w jedną stronę 25 zł brutto. Ubezpieczenie przesyłki do 5000 zł jest bezpłatne.

Kontakt: 22-353-41-00 serwis@serwisprojektorow.com.pl

Aby zamówić kuriera prosimy skorzystać z poniższego formularza:


Naprawy: Lampy do Projektorów Toshiba. Lampy do Projektorów Acer. Lampy do Projektorów 3M. Lampy do Projektorów Epson. Lampy do Projektorów Hitachi. Lampy do Projektorów InFocus. Lampy do Projektorów Mitsubishi. Lampy do Projektorów NEC. Lampy do Projektorów Optoma.
Lampy do Projektorów Panasonic. Lampy do Projektorów Philips. Lampy do Projektorów Sanyo. Lampy do Projektorów Sharp. Lampy do Projektorów Sony. Serwis Projektorów 3M. Serwis Projektorów Acer. Serwis Projektorów Epson. Serwis Projektorów Hitachi. Serwis Projektorów InFocus. Serwis Projektorów Mitsubishi.
Serwis Projektorów NEC. Serwis Projektorów Optoma. Serwis Projektorów Panasonic. Serwis Projektorów Philips. Serwis Projektorów Sanyo. Serwis Projektorów Sharp. Serwis Projektorów Sony. Serwis Projektorów Toshiba.